Dla kogo jest szkolenie z hipnozy terapeutycznej?

Szkolenie jest skierowane do osób, które ukończyły studia magisterskie (lub ekwiwalent) z nauk medycznych lub społecznych (np. psychologia, medycyna, pielęgniarstwo, socjologia, pedagogika itp.), a także dla studentów ostatnich lat wcześniej wymienionych kierunków.

 

Czy muszę odbyć psychoterapię własną przed szkoleniem?

Z uwagi na wymagającą tematykę, poruszaną podczas szkolenia zalecamy odbycie wcześniej psychoterapii własnej.

 

Czy szkolenie stanowi ekwiwalent psychoterapii własnej?

Nie, to szkolenie nie jest psychoterapią, ani nie stanowi jej ekwiwalentu.

 

W jakim czasie będzie realizowane szkolenie?

Szkolenie będzie rozłożone w formie zjazdów (po jednym weekendzie w każdym miesiącu) od października 2020 do czerwca 2021.

 

Ile godzin w sumie trwa szkolenie z hipnozy terapeutycznej?

Całość szkolenia obejmuje 135 godzin. W soboty spotykamy się od 10:00 do 19:00, natomiast w niedziele od 10:00 do 15:00.

 

Czy mogę wybrać tylko te moduły, które interesują mnie najbardziej?

Nie, szkolenie ma formę całościową, w związku z czym jest wymagany udział we wszystkich dziewięciu modułach tematycznych.

 

Czy do ukończenia szkolenia wymagana jest obecność na każdych zajęciach?

Tak. Od razu podajemy terminy wszystkich zjazdów, żeby móc je zaznaczyć w kalendarzu. Ze względu na praktyczny i całościowy charakter szkolenia pominięcie którychś zajęć mogłoby być niekorzystne dla uczestnika.

 

Kto prowadzi szkolenie?

Całe szkolenie przygotował i prowadzi Jan Dyba – psycholog, socjolog i psychoterapeuta. Ukończył całościowe szkolenie z zakresu hipnozy klinicznej i terapii krótkoterminowej w Fundacji Miltona H. Ericksona w Phoenix (AZ) prowadzone przez Jeffreya K. Zeiga, Brenta B. Geary’ego i Lilian Borges-Zeig oraz całościowe szkolenie z psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Instytucie Becka w Philadelphii (PA) prowadzone przez Judith Beck i Aarona Becka oraz nauczycieli instytutu.
Pełny opis znajdziecie TUTAJ. (http://jandyba.pl/index.php/pl/o-mnie/o-mnie)

 

Ile kosztuje udział w szkoleniu?

Całkowity koszt udziału w szkoleniu wynosi 4410 zł. Obowiązuje zaliczka w wysokości 900 zł,  natomiast pozostała kwota jest płatna cyklicznie – 390 zł każdorazowo w pierwszym dniu danego modułu.

 

Jak dokonywać wpłaty zaliczki?

Wpłat proszę dokonywać po mailowym lub telefonicznym potwierdzeniu udziału na numer rachunku bankowego Śląskiego Centrum Psychosomatyki
PKO BP 1 O/ Katowice
89 1020 2313 0000 3502 0653 1091

 

W jaki sposób mogę zapisać się na szkolenie?

Zapisy prowadzimy drogą telefoniczną pod numerem 512 129 022 oraz poprzez maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Czy mogę otrzymać fakturę?

Tak. Potrzebę otrzymania faktury proszę zgłaszać bezpośrednio do sekretariatu Śląskiego Centrum Psychosomatyki – e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Czy otrzymam certyfikat po zakończeniu szkolenia?

Tak, każdy z uczestników otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia wystawiony przez Małopolski Instytut Psychospołecznej Genomiki i Badań nad Świadomością działający pod patronatem Ernesta L. Rossiego.

 

Jaki charakter będzie miało szkolenie – forma wykładowa czy praktyczna?

Nasze szkolenie ma charakter praktyczny: przeważającą formą są warsztaty, które są wzbogacone formą wykładową.

 

Czy w związku z pandemią koronawirusa zajęcia będą odbywać się stacjonarnie, czy może online?

Zajęcia szkoleniowe będą odbywać się stacjonarnie, w Katowicach. Nasze szkolenie ma charakter jak najbardziej praktyczny i pewne zagadnienia trudno byłoby zrealizować za pośrednictwem Internetu. W związku z pandemią koronawirusa zostaną zachowane wszelkie wytyczne Głównego Inspektoratu Sanitarnego, tak żeby zapewnić bezpieczeństwo naszym kursantom.