Razem z Katowickim Instytutem Psychoterapii oraz Polskim Stowarzyszeniem Rozwoju Psychoterapii zapraszamy na szkolenie dr Kathryn Rossi, które odbędzie się w listopadzie, w Katowicach!

 

Temat: Hipnoza terapeutyczna - A Body-Mind Experience

Termin szkolenia: 9-10 listopada 2023 r. 

Miejsce szkolenia: Katowice

Cena szkolenia: 1290 zł

 

❓Zastanawiałeś się kiedyś, czym jest umysł?...

❓Czym jest ciało?... 

❓Kim jestem?... 

❓i jak mogę stać się kompletną osobą? 

❓Doświadczyłeś traumy, żałoby czy trudnych emocji? 

 

W ramach niniejszego warsztatu zgłębimy te kwestie, umożliwiając ośmiu wymiarom, które czynią nas ludźmi, na połączenie tego z chronobiologią 4-stopniowego kreatywnego cyklu trwałej zmiany. Zgłębimy kluczowe wymiary hipnozy terapeutycznej w ujęciu Kathryn Rossi, Ernesta Rossiego i Miltona Ericksona. 

 

Częścią warsztatu będą również subtelne ćwiczenia Story Yoga (Jogi Opowieści), które pomogą w stworzeniu nowych wymiarów doświadczenia ciała-umysłu.

 

Na tym warsztacie dowiesz się między innymi:

  • Jak rozszerzyć własne doświadczenie umysłu, tak by objęło aspekty świadome, podświadome i nieświadome w celu uleczenia traumy, żałoby i trudnych emocji.
  • Czy jesteś swoim ciałem, czy Twoje ciało jest tu po to, by dostarczać Ci informacji, których potrzebujesz do pozytywnej zmiany?
  • Jak odkryć czystą, kochającą świadomość siebie?
  • Czy trauma, żałoba i trudne emocje mogą być przejściowe?
  • Jak leczyć traumę, żałobę i trudne emocje przy pomocy kluczowych wymiarów hipnozy terapeutycznej.
  • Jak rozpoznawać i wykorzystywać ludzki wymiar fizyczności, zachowania, emocji, kultury, relacji społecznych, myśli, filozofii i duchowości, by stworzyć bogaty i unikalny fundament dla trwałej zmiany.

 

Prowadząca:

dr Karhryn Rossi - jest redaktorką i współautorką 24 książek z dziedziny psychoterapii, włączając 16 tomów "Prac zebranych" Miltona H. Ericksona razem z Ernestem Rossim i Roxanną Erickson-Klein. To autorka około 80 artykułów naukowych na temat psychospołecznej genomiki, hipnozy terapeutycznej, żałoby i jogi. Jest międzynarodową nauczycielką innowacyjnej psychoterapii.

 

Ankietę zgłoszeniową na szkolenie można wypełnić na stronie Katowickiego Instytutu Psychoterapii. Do zobaczenia w listopadzie!